Interiérové horizontálne žalúzie

Ponúkame vám kvalitné interiérové žalúzie za výhodné ceny

Trieda Classic

Moderná žalúzia klasického ISO dizajnu s retiazkovým ovládaním typu monocomand, ktorý ponúka komfort jednoduchého a spoľahlivého ovládania. Vďaka jednoduchej montáži a mimoriadne výhodnému pomeru ceny ku kvalite je najpopulárnejšou spomedzi žalúzii tohto typu. Valcovaný oceľový horný a dolný nosník a lamela 25 alebo 16 mm v širokej škále farebných prevedení.

Trieda Premium

Celohliníková interiérová žalúzia klasického ISO dizajnu umožňujúca vyhotoviť atypické prevedenia, ktoré dotvárajú dizajn moderných budov a ponúkajú precízne riešenie interiéru. Vďaka retiazkovému ovládaním typu monocomand ponúka komfort jednoduchého a spoľahlivého ovládania. Vyznačuje sa jednoduchou montážou a širokou škálou farebných a technických vyhotovení.

Trieda Exclusive

Žalúzie vyrobené z extrudovaného hliníkového profilu, ktorý vytvára elegantný a luxusný oblý dizajn. Jedná sa o vývojovo najnovší typ žalúzie s retiazkovým ovládaním typu monocomand. Ponúka všetok komfort jednoduchého ovládania, prístup ku všetkým ovládacím prvkom a jednoduchú údržbu bez nutnosti demontáže. Jej ďalšou prednosťou je dokonalá ochrana vnútorného mechanizmu od vonkajšieho priestoru pomocou dvoch uzamykateľných líšt horného profilu.

Pre objednanie interiérových žalúzií prejdite na žiadosť o kalkuláciu na okná alebo dvere. Pokiaľ máte vybratý konkrétny typ interiérových žalúzií, uveďte jeho názov do poznámky v poslednom kroku žiadosti o kalkuláciu. Cena interiérových žalúzií vám bude odkomunikovaná v kompletnej kalkulácii prostredníctvom emailu alebo telefonátu.