Siete proti hmyzu

Chráňte svoj dom pred dotieravým hmyzom

Pevné okenné siete

Sú prirodzenou a efektívnou ochranou proti obťažujúcemu hmyzu. Napriek tomu, že ich funkcia je predovšetkým praktická, svojim moderným dizajnom sa stávajú aj elegantným doplnkom okien. Okenné siete proti hmyzu dodávame v niekoľkých profilových prevedeniach, ktoré umožňujú osadenie na väčšinu okenných rámov. Základom siete je povrchovo upravený hliníkový rám ( z extrudovaných profilov), v ktorých je natiahnutá sieťovina vyrobená zo sklolaminátového vlákna potiahnutá plastom. Použité profily sú z extrudovaného hliníka čo zaručuje sieťam dlhú životnosť a vysokú pevnosť. Široká škála ponúkaných profilov umožňuje riešiť osadenie sietí na akékoľvek okno alebo dvere. Rám je v rohoch spájaný pod 45° uhlom so skrytým rohovým spojom, čím je zaistená vysoká estetika, vynikajúca pevnosť a dlhá životnosť. V porovnaní s použitím vonkajších plastových rohov odpadá problém so žltnutím a postupnou degradáciou až rozpadnutím plastových rohových spojov. Sieť je možné uchytiť do konštrukcie okna niekoľkými spôsobmi, ktoré nezasahujú do rámu okna.

Rolovacie okenné siete

Rolovacie okenné siete sú elegantným a moderným riešením ochrany proti hmyzu. Ich využiteľnosť je predovšetkým tam, kde je potrebná častá priechodnosť a voľnosť . Sieť zaberá minimálny manipulačný priestor pri ovládaní. V čase keď nie je využitá je ju možné jednoducho navinúť do boxu a tak chrániť tak sieťovinu pred znečistením. Koncová lišta siete je aretovaná v spodnej polohe nastaviteľnými mechanickými dorazmi umiestnenými vo vodiacich lištách.

Pántové dverové siete

Sú klasickou a efektívnou ochranou proti hmyzu pri dverových otvoroch. Svojim moderným a masívnym dizajnom sa stávajú aj elegantným doplnkom dverí. Základom dverovej siete je povrchovo upravený pevný hliníkový rám s priečkou ( z extrudovaných profilov), v ktorom je natiahnutá sieťovina vyrobená zo sklolaminátového vlákna potiahnutá plastom. Použité profily sú z extrudovaného hliníka čo zaručuje sieťam dlhú životnosť a vysokú pevnosť. Rám je v rohoch spájaný pod 45° uhlom so skrytým rohovým spojom, čím je zaistená vysoká estetika, vynikajúca pevnosť a dlhá životnosť. V porovnaní s použitím vonkajších plastových rohov odpadá problém so žltnutím a postupnou degradáciou až rozpadnutím plastových rohových spojov. V štandardnom prevedení dverovej pántovej siete sú 2 samozatváracie pánty, 1 obyčajný pánt, madlo, magnet. Po celom obvode je sieť opatrená tesniacimi kefkami, ktoré zabezpečujú dokonalú priľnavosť a tesnosť siete v mieste styku s dverovým rámom.

Rolovacie dverové siete

Rolovacie dverové siete sú elegantným a moderným riešením ochrany proti hmyzu. Ich využiteľnosť je predovšetkým tam, kde je potrebná častá priechodnosť a voľnosť . Sieť zaberá minimálny manipulačný priestor pri ovládaní. V čase keď nie je využitá je ju možné jednoducho navinúť do boxu a tak chrániť tak sieťovinu pred znečistením. Koncová lišta siete je aretovaná v spodnej polohe nastaviteľnými mechanickými dorazmi umiestnenými vo vodiacich lištách.

Pre objednanie sietí proti hmyzu prejdite na žiadosť o kalkuláciu na produkty. Pokiaľ máte vybratý konkrétny doplnok, uveďte jeho názov do poznámky v poslednom kroku žiadosti o kalkuláciu. Cena sietí proti hmyzu vám bude odkomunikovaná v kompletnej kalkulácii prostredníctvom emailu alebo telefonátu.