PÁNTY SIEGENIA-AUBI® - elegantnE SkrytéDovoľujeme si Vám predstaviť novinku v našej ponuke - titanové skryté pánty značky SIEGENIA-AUBI®Odolnosť proti opotrebeniu, minimálna údržba, dobré čistenie okna, pekný vzhľad vďaka dokonalému zakrytiu krytkou. Robustná technika, vysoká možnosť zaťaženia, vysoká vhodnosť používania po celú životnosť okna. Okná sú estetické, neexistujú problémy s krytkami, dobre sa čistia z vnútorného priestoru (pánty nerušia vzhľad okien).

HLAVNÉ PREDNOSTI SKRYTÝCH PÁNTOV AXXENT 34


Inovatívny princíp nosného ramena
Nosné rameno nesie optimálne zaťaženie krídla, nakoľko sa opiera o vnútro rámu. Nosné čapy, oporné ložiská nie sú potrebné preto nie je potrebné ďalšie vŕtanie popr. Ďalšie pracovné POSTUPY. Celkový prenos zaťaženia prostredníctvom nosného ramena je bez opotrebenia a nárokov na údržbu.


Dokonalý tvar krytky
Celkovo prekryje otočné ramená pántu Tima Chrani Pred prachom špinou. Vzhľad týchto dielu zostáva rovnako pekný aj po niekoľkých rokoch používania.


Optimálne kinematika pre tesnenie
Pri Otváranie zatváranie krídla Nie sú tesnenia namáhaná. Vďaka Kinematika pántu AXXENT 34 nedochádza k žiadnemu rolovanie Alebo ťahanie tesnenie. Krídlo sa PRI Otváranie najprv odsunie, Až potom nasleduje otáčanie.


Najlepšia materiálové kombinácie
Umožňujú vysoké zaťaženie bez opotrebenia. Nosné rameno je napojenie na krídlový diel SÚ z ocelí s vysokou pevnosťou. Čap spodného pántu JE zakalený kĺže po Dvoj vodiacich stĺpikoch absolútne bez opotrebovania. Namiesto POHYBU pántu JE chránené prostredníctvom tesnenie proti prachu cudzím predmetom. Nožnice nenesú žiadnu záťaž zabezpečujú Len Pohyb otočenie.