Prečo ľudia volia brány TRIDO®

Hľadáte kvalitnú bránu pre garáž, dvojgaráž alebo potrebujete spoľahlivú bránu pre vjazd do hromadných garáží? Chcete veľmi odolnú garážovú bránu, ktorá Vám bude slúžiť desiatky rokov? Ak áno, ste u nás správne! Garážové brány TRIDO sa vyrábajú na mieru z kvalitných komponentov určených pre priemyselné použitie. Vďaka tomu máte istotu, že Vaša nová brána vydrží vysoké prevádzkové zaťaženie. Dôraz kladieme aj na dizajn garážových brán. Z našej ponuky farieb a dekorov si vyberie každý. Sekčné garážové brány dodávame s pohonom od Nemeckej firmy SOMMER. Spoločnosť TRIDO je jedným z popredných českých výrobcov a dodávateľov garážových a priemyselných brán, automatických dverových systémov, pohonov a ďalších aplikácií v sektore vybavenia stavieb. Naši spokojní zákazníci toho zárukou a slová prečo si vybrali práve našu spoločnosť pre nás zaväzujúce.

1. Široký sortiment brán s použitím od garáží po hangáre

Za 10 rokov spolupráce so spoločnosťou TRIDO sa nám podarilo uspokojiť rad aj tých najnáročnejších zákazníkov, kedy sme vďaka skúsenostiam realizovali zákazky všetkých veľkostí. Či už sa jedná o riešenie pre rodinný dom, alebo rozsiahly logistický areál.


2. Spoľahlivosť, rýchlosť a priaznivé ceny za špičkové výrobky

Spoľahlivosť a funkčnosť našich výrobkov môžeme garantovať. Buďte si istí, že od nás dostanete výrobky a produkty tej najvyššej kvality v požadovanom termíne, a to všetko za priaznivé ceny. Pošlite nám konkurenčnú cenovú ponuku a my Vás presvedčíme opravdivosti našich slov.

3. Variabilita výrobkov od štandardných až po luxusné

Všetky naše výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a funkčnosťou. Záleží teda len na Vás, čisi zvolíte štandardné riešenie alebo siahnete po luxusné variante. Z našej širokej ponuky si vyberie naozaj každý.

4. Brány na mieru s najširšou ponukou dizajnu

Nami dodávané výrobky vždy zodpovedajú Vašim požiadavkám a sú vyrábané na mieru len pre Vás. Širokou ponukou dizajnu a farieb dokážeme uspokojiť priania aj najnáročnejšieho zákazníka. Stačí len vysloviť svoje želanie. Vďaka širokej ponuke panelov, dekorov i farieb si určite vyberiete aj Vy.Cenová ponuka

AKO POSTUPOVAŤ PRE ZÍSKANIE CENOVEJ PONUKY?- e-mailom na adresu ludovit.kosa@gmail.com odošlite potrebné údaje (typ brány, rozmery, farba, pohon, miesto montáže)

- podľa zadaných údajov vypracujeme cenovú ponuku

- v prípade nejasností Vás budeme kontaktovať

- odpoveď dostanete v čo najskoršom čase