Galéria


Sedem dôvodov prečo si zvoliť hliníkové systémy

SÚLAD S TEPLOM
Nakoľko hliník je dobrý vodič tepla, musí byť profil zložený z dvoch častí, ktoré sú pevne spojené pomocou izolačných mostíkov. Tento izolačný priestor môže byť navyše vyplnený izolačnými vložkami a navyše vďaka prídavným tepelným tesneniam možno dosiahnuť rôznych tepelnoizolačných vlastností podľa priania investora. Vďaka tomuto zázraku techniky spĺňajú hliníkové systémy prísne požiadavky našich i európskych noriem.


POŽIARNA ODOLNOSŤ
Hliník je nehorľavý materiál. Ak sa doplní jeho mohutnosť špeciálnymi doplnkami a tesneniami, môže získať rôzne stupne požiarnej odolnosti.


ODOLNOSŤ PROTI VODE
Oproti väčšine iných kovov hliník nehrdzavie. Je otázkou, koľko rokov pri správnom používaní môže taký výrobok vydržať. 20, 50, 90 rokov?


KĽÚČ KU SPOKOJNOSTI
Pre splnenie Vašich predstáv a očakávaní sme sa rozhodli ponúkať najkvalitnejší rad hliníkových profilov PONZIO® založenom na viackomorovom princípe. Tepelnoizolačné vlastnosti a zvukový útlm hliníkových profilov sú vynikajúce a celkom jasne spĺňajú vysoko nastavenú latku štandardov moderného bývania.


POJEM "DOM" UŽ DNES NESTAČÍ
Vývoj v súčasnom stavebníctve ponúka široké možnosti komfortu bývania. Hliníkové systémy v požadovanej kvalite sa dokážu najlepšie prispôsobiť týmto moderným trendom. Vďaka našim hliníkovým produktom vtlačte svojmu domu jedinečnú originalitu a získate bezprostredný kontakt s Vašou záhradou či prírodou, bez toho aby ste zľavili z Vášho pohodlia a istoty teplého domova.


HARMÓNIA FARIEB
Vďaka anodickej oxidácii môžeme u našich hliníkových okien zachovať pravý efekt prírodného hliníku, bez toho aby sme sa báli jeho zostarnutia. Eloxovaním možno získať až 10 tónov kovového vzhľadu. Pre koho je kov opticky príliš studený materiál, toho rozohrejeme viac ako tristo druhmi farieb, ktoré sú na hliníkové okno nanášané práškovou technológiou. Využívame kompletné stupnice RAL® a ponúkame aj metalické farby, ktoré sú známe skôr z automobilového priemyslu.


POHYB A OVLÁDANIE
Okno s funkciou otváravo sklopnou pozná už skoro každý. Poznáte ale výhodu fukcie sklopne otváracieho hliníkového okna? U hliníkových systémov možno otváravé časti aj posúvať, vyklápať von či skladať ako harmoniku.